Jodełka, falowane linie, figury geometryczne, motywy florystyczne, a może jakieś napisy?

jodelka falowane linie figury geometryczne motywy florystyczne a moze jakies napisy
2020-07-09
Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia. Wzory z kostki brukowej możesz układać na nieskończenie wiele sposobów. Należy jednak wziąć pod uwagę kolor, wielkość i kształt samej kostki oraz pamiętać o spójności całej kompozycji ze stylem domu i aranżacją ogrodu.
 
Jeśli myślisz o nowoczesnej i ponadczasowej aranżacji, postaw na prostotę. Ilość kolorów ogranicz do minimum – skup się na dwóch, góra trzech barwach. Nazbyt ozdobne szlaczki raczej nie wchodzą w grę. Ciekawie wyglądają geometryczne wzory i jakieś abstrakcyjne kompozycje. Bezpieczna jest też klasyka, czyli koło i zabawa kolorami.
 
Jeśli posiadasz dość dużą powierzchnię do wyłożenia kostką, to efektownie mogą prezentować się nieco bardziej unikatowe wzory, takie jak ślimaki czy egipskie wzory.
 
Z naszą kostką stworzysz oryginalne i niepowtarzalne wzory, które sprawią, że obejście Twego domu nabierze wyjątkowego uroku i charakteru.
 
Zapraszamy do naszego ogrodu wystawowego w punkcie sprzedaży, gdzie będziesz mógł przebierać między różnymi materiałami, rozmiarami, kształtami i kolorami.