Usługi

Nasza firma świadczy następujące usługi:


Projektowanie

Dla Państwa komfortu przed przystąpieniem do prac oferuje wykonanie projektu. Projekt łączy preferencje użytkowników w uwzględnieniu specyfiki terenu i możliwości zastosowania dostępnych materiałów. Dobrze skomponowana nawierzchnia z kostki brukowej spaja poszczególne elementy otoczenia. Dlatego przy jej planowaniu istotna jest pomoc architekta krajobrazu, który wykonując projekt zajmie się organizacją komunikacji oraz doborem materiałów. Sporządzenie projektu nawierzchni i zestawienie materiałów potrzebnych do jego realizacji pozwoli na precyzyjne określenie kosztów inwestycji.


Sprzedaż

Punkt sprzedaży firmy PLAKO znajduje się w Tarnowie przy ul. Krakowskiej 125. Wykwalifikowani pracownicy pomogą w doborze asortymentu i kalkulacji kosztów inwestycji. . Nam możesz zlecić zakup materiałów, transport z rozładunkiem oraz wykonanie usługi w jednym miejscu dzięki czemu zaoszczędzisz cenny czas i pieniądze! Zamawiając u nas materiał i zlecając usługi możesz mieć pewność konkurencyjnej ceny.
Przy punkcie sprzedaży znajduje się ogród wystawowy prezentujący całą ofertę naszej firmy.


Układanie

Firma PLAKO posiada specjalistyczny sprzęt niezbędny do sprawnego i profesjonalnego układania kostki oraz doświadczonych pracowników, co pozwala na wykonanie usług na najwyższym poziomie. Działamy skutecznie i profesjonalnie. zapewniając jednocześnie korzystne ceny oraz terminową realizację zleceń. Nasze szerokie zaplecze maszynowe (wywrotka z HDS, koparka, ładowarka kołowa, zagęszczarki i inne) gwarantuje kompleksowe, sprawne i terminowe wykonanie zleceń.

Zadzwoń, napisz i umów się na darmowy pomiar i wycenę.


Transport i roboty ziemne

Głównym obszarem działalności naszej firmy są usługi z zakresu brukarstwa. Jednakże oprócz układania kostki betonowej bądź granitowej, zajmujemy się także realizacją szeregu innych zleceń. Należą do nich między innymi usługi transportowe oraz prace koparko-ładowarką.

Nasza firma świadczy usługi transportowe z możliwością:

- rozładunku materiałów sypkich
- towarów na paletach z możliwością rozładunku przy użyciu HDS.

Posiadamy samochody o ładowności 1,5 tony – 24,00 ton, dzięki którym możemy zrealizować każdego rodzaju zlecenia.

KOPARKO-ŁADOWARKI które posiadamy  znakomicie sprawdzą się wszędzie tam, gdzie konieczne są :

  • wykopy
  • niwelowanie nierówności terenu
  • wykonywanie fundamentów i instalacji ziemnych
  • korytowanie dróg
  • utwardzanie nawierzchni bądź odwadnianie terenu
  • odśnieżanie.

Oferujemy ponadto:

Profesjonalne czyszczenie każdego rodzaju elewacji, kostki brukowej oraz dachów. Wykorzystywana przez nas technologia umożliwia nam usuwanie wszelkich zabrudzeń z wszystkich istniejących powierzchni pionowych i poziomych.

Impregnację- po wyczyszczeniu kostki impregnujemy powierzchnię nadając jej własności hydrofobowe. Stosujemy impregnat, który redukuje skłonność do zabrudzeń i ułatwia samooczyszczanie kostki brukowej pod wpływem opadów atmosferycznych, zwiększa mrozoodporność, uszlachetnia powierzchnię i intensyfikuje barwę.

ZAPRASZAMY DO OGRODU WYSTAWOWEGO w punkcie sprzedaży który umożliwi Państwu ocenę jakości, walorów estetycznych oraz pomaga w dokonaniu wyboru kostki brukowej oraz pozostałego asortymentu.